Funkcje TrackGecko

TrackGecko zawiera setki funcji umożliwiających konfigurację Twojego Programu Partnerskiego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Banery obrazkowe

Baner obrazkowy to podstawowy typ materiału promocyjnego oferowanego przez TrackGecko. To obraz graficzny użyty do reklamowania w marketingu affiliacyjnym, ponieważ poprzez obraz możesz wyrazić nie tylko Twój podstawowy slogan, ale również emocje.

TrackGecko oferuje wszystkie rodzaje obrazów jako Banery Obrazowe. Możesz po prostu ściągnąć Twoje obrazy bezpośrednio do PAP, a Twoi Wydawcy będą mogli użyć Twojego banera na ich stronie internetowej.

Reklamy banerowe występują w wielu rozmiarach, lecz często są w kształcie prostokąta szerokie na 460 pikseli i wysokie na 60 pikseli. Również rozmiary 460×55 i 392c72 są często używane. Twój baner może mieć z góry określone wymiary (na przykład Skyscraper, Wide Skyscraper i Letherboard) lub możesz spersonalizować rozmiar banerów. Wszystkie typy są obsługiwane przez TrackGecko.

 

STATYSTYKI BANERÓW

Możesz zobaczyć szczegółowe statystyki odnośnie poszczególnego banera stworzonego w TrackGecko. Możesz porównać różne rodzaje banerów obok siebie lub analizować, który rodzaj banerów jest najbardziej efektywny w Twoim programie affiliacyjnym.

©2016 - 2022 All right reserved TrackGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania