Funkcje TrackGecko

TrackGecko zawiera setki funcji umożliwiających konfigurację Twojego Programu Partnerskiego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Replikacja strony

Replikowana strona to funkcja, która umożliwia tworzenie replikacji stron dla Twoich Wydawców.

Oznacza to, że będziesz tworzyć jedną stronę, używając takich elementów jak “pierwsze imię” i “nazwisko”, a PAP stworzy spersonalizowaną stronę dla każdego z Twoich Wydawców.

 

DLACZEGO POWINIENEŚ UŻYWAĆ TEJ FUNKCJI?

Ogólnie mówiąc, wszyscy Wydawcy są zbyt leniwi, aby promować Twoje produkty i tworzyć więcej skomplikowanej treści na ich temat. Każdy Wydawca chce po prostu skopiować i wkleić przygotowaną treść, dodawać linki i banery do ich strony lub wysłać maile do ich klientów. Jeśli oczekujesz więcej od Twoich Wydawców, zobaczysz, że Twój program affiliacyjny nie generuje żadnej sprzedaży.

Poprzez replikację strony, Wydawcy mogą Cię promować, nawet jeśli nie mają swojej własnej strony do umieszczania banerów. Jeśli w Twoim systemie istnieje ustawiona replikacja strony, Wydawca może po prostu skopiować swój URL i wysłać do potencjalnych klientów. Repliki stron są spersonalizowane dla każdego Wydawcy i dają pewność, że kiedy klienci odwiedzą stronę, “ciasteczka” zostaną zachowane, a sprzedaż zostanie przypisana do Wydawcy.

 

DLACZEGO REPLIKACJA STRONY W TrackGecko JEST LEPSZA NIŻ JAKIEKOLWIEK INNE OPROGRAMOWANIE affiliacyjne?

  1. TrackGecko wprowadza w życie funkcje replikacji strony w unikalny i wyszukany sposób, umożliwiając Ci replikację dynamicznych stron opartych na PHP dynamic, takich jak blog lub forum (na przykład wdrożone przez WordPress lub podobne oprogramowanie CMS wdrożone w PHP). To ułatwia tworzenie i utrzymanie zawartości dla każdej repliki strony, ponieważ możesz edytować wpisy na replice strony bezpośrednio z interfejsu strony, bez obsługi prostych plików HTML.
  2. Dzięki naszej funkcji replikacji strony możesz kopiować niezliczoną ilość stron dla każdego Wydawcy. W TrackGecko, specjalny rodzaj banera jest replikowany i możesz tworzyć niezliczoną ilość podobnych. Każdy Wydawca może wybrać czy chce użyć Twojej repliki strony czy nie i zobaczy to w sekcji banerów w swoim panelu affiliacyjnym.

 

PRZYKŁAD KIEDY UŻYCIE REPLIKI STRONY JEST POMOCNE

 

-Twoja firma oferuje dwa typy produktów i Ty masz oddzielne strony dla każdego rodzaju produktu (na przykład strona na temat rowerów i strona na temat zegarków)

-Masz 1000 Wydawców

Jeśli chciałbyś stworzyć spersonalizowaną stronę dla każdego z Wydawców, musiałbyś stworzyć 2000 różnych stron. Dzięki replikacji stron stworzysz tylko dwie strony i dwa banery replikacji strony w TrackGecko. Teraz wszyscy Twoi Wydawcy mogą mieć swoje własne strony, z kopią zawartości szablonów z Twojej strony.

Twoi Wydawcy mogą zapisać tą skopiowaną zawartość na ich własnej domenie lub użyć zastępczego URL repliki strony z Twojej domeny.

©2016 - 2022 All right reserved TrackGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania