Funkcje TrackGecko

TrackGecko zawiera setki funcji umożliwiających konfigurację Twojego Programu Partnerskiego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Tracking linków bezpośrednich

Tracking linków bezpośrednich to najbardziej zaawansowane, przyjazne SEO narzędzie do trackingu, dostępne na rynku oprogramowań affiliacyjnych. TrackGecko jest wyposażone w tą unikalna metode trackingu, nawet w najtańszej edycji Xpress.

 

JAK TO DZIAŁA

Gość, pojawiający się dzięki Linkowi Bezpośredniemu jest rozpoznawany przez informację HTTP_REFERER wysłaną przez wyszukiwarkę. To adres na stronie (jeśli w ogóle jakiś), który odwołuje wyszukiwarkę do strony docelowej. W skrócie, kiedy gość klika na linka na stronie affiliacyjnej, HTTP_REFERER będzie adresem affiliacyjnej strony.

 

Nasz system wtedy sprawdzi tą stronę w naszej bazie danych, w celu sprawdzenia czy należy ona do Wydawcy i wtedy przypisze tą osobę do odpowiedniej procedury (i klik). Ta metoda jest uzależniona od wyszukiwarki, więc jest wiarygodna w 90-99%. Wszystkie nowoczesne wyszukiwarki wysyłają tą informację, a mając korzyści wymienione poniżej, możesz używać jej jako Twojej głównej strategii łączenia.

 

KORZYŚCI LINKÓW BEZPOŚREDNICH

Goście mogą nie wiedzieć, że klikają na link affiliacyjny. Wielu ludzi niezbyt chętnie klika na link affiliacyjny. Jeśli Twoi Wydawcy używają linków affiliacyjnych na swoim blogu lub przeglądarce witryny, goście będą wiedziec, że otrzymują prowizje od promowanych produktów i będą bardziej sceptyczni jeśli chodzi o klikanie na linka i wiarygodność przeglądarki. Jeśli użyjesz Linków Bezpośrednich, nikt nie będzie wiedział, że te linki promują Twoje produkty.

Goście nie zniszczą i nie usuną affiliacyjnych parametrów z URL. Są ludzie, którzy nie lubią kupować poprzez linki affiliacyjne, nawet jeśli to nie oznacza dla nich żadnych niedogodności. Ci ludzie raczej skopiują URL do swojej wyszukiwarki i usuną parametry affiliacyjne.

 

Twoi Wydawcy mogą zapobiegać temu problemowi używając klikacza linka affiliacyjnego; lecz jeśli używają Linków Bezpośrednich, nie muszą się już o nic martwić.

To najlepsza, dostępna metoda wyszukiwania. W celu uzyskania wysokiej pozycji w Google, Ty (jako handlowiec) będziesz potrzebować tak dużo linków wstecznych kierujących na Twoja strone jak to tylko możliwe. Jeśli Twoi Wydawcy używają Linków Bezpośrednich, mogą linkować do Twojej strony bez dodatkowych parametrów, to świetna metoda SEO.

©2016 - 2022 All right reserved TrackGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania