Funkcje TrackGecko

TrackGecko zawiera setki funcji umożliwiających konfigurację Twojego Programu Partnerskiego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

WEB 2.0 (AJAX)

TrackGecko to aplikacja w pełni oparta na Web 2.0. Opiera się ona na nowej nowoczesnej strukturze (GwtPHP), która pokrywa komunikację między klientem (javascript działa w wyszukiwarce) a serwerem (aplikacja php).

Każda część danych przekazywana między klientem a serwerem jest optymalizowana i żadne dane nie są transmitowane ponownie. Innymi słowy, używanie takiej aplikacji jest szybsze niż używanie standardowej aplikacji Web 1.0.

Standardowa aplikacja internetowa 1.0 przeładowuje całą stronę internetową po każdym kliknięciu (łącznie z menu, nagłówkiem i stopką), podczas gdy aplikacja 2.0 ściąga projekt strony internetowej za jednym zamachem, a później tylko czyste dane są transmitowane.

Jest wiele więcej zalet używania aplikacji 2.0: Odkąd wyszukiwarka komunikuje się z serwerem przy użyciu API, możesz używać tego samego API z Twojej aplikacji niestandardowej i zautomatyzować niektóre z działań oprogramowania osób trzecich.

Dane firmy

NIP 5223064666
REGON 364631106
KRS 0000621288

©2001 - 2017 All right reserved CrazyGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania