Funkcje TrackGecko

TrackGecko zawiera setki funcji umożliwiających konfigurację Twojego Programu Partnerskiego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Zmiana PDF

Zmiana PDF to opcjonalna funkcja TrackGecko, to profesjonalne rozwiązanie do zmiany Twoich e-booków PDF.

Jeśli publikujesz w internecie, wiesz, że prawdziwa siła e-booków pochodzi z dodawania wirusowych elementów do nich. Potrzebujesz sprawić, aby eBook stał się łatwy do zmiany.

Oznacza to,że Twoi czytelnicy, Wydawcy i partnerzy będą mogli zmieniać części booka, takie jak linki Wydawcy, co daje im wielka zachętę do dalszego rozpowszechniania Twoich eBooków.

Teraz posiadanie zewnętrznego exe programu nie jest potrzebne.

 

CO TO JEST

Zmiana PDF to zaawansowane narzędzie (funkcja) dla TrackGecko. Umożliwia Ci ona tworzenie specjalnego typu materiałów promocyjnych: ebooków, które mogą być łatwo zmieniane. Możesz tworzyć Twoje e-booki PDF tylko raz i ładować do TrackGecko.

 

Twoi Wydawcy automatycznie otrzymają zmienioną kopię booka, ze swoim imieniem, linkami Wydawcy, tekstami itd.

Nie ma potrzeby włączania żadnego programu Windows do brandowania, łatwo ściągną zmienione PDF. Wszystkie te zmiany obrandowania są automatyczne w tle w TrackGecko.

 

DLACZEGO POWINIENEM TEGO UŻYWAĆ? ZALETY REBRANDINGU PDF

To skuteczne narzędzie to zmiany Twoich e-booków PDF. Łatwe w użyciu dla autorów – twórz swój dokument PDF w jakimkolwiek edytorze (na przykład darmowy edytor taki jak OpenOffice). Pamiętaj, aby używać tylko uprzednio zdefiniowanej zawartości zastępczej, obsługiwanej przez PAP.

To jest nawet łatwiejsze dla Wydawcy – musi on tylko ściągnąć zmieniony plik PDF lub wysłać ściągnięty link do swoich klientów; nic więcej nie potrzeba.

Instrukcja użytkownika – dowiedz się więcej.

 

JAK TO DZIAŁA

To jest bardzo łatwe, zarówno dla wydawcy jak i Wydawcy. Nie ma potrzeby, aby używać programu Windows.exe do rebrandingu, odkąd wszystko jest robione w tle przez Rebrand PDF.

Dla wydawców/marketingowców

Możesz pisać swojego e-booka w każdym edytorze, konwertować go do dokumentu PDF i ściągać plik PDF do TrackGecko.

Powinieneś użyć wcześniej określonej zmiennej zawartości w częściach, które chcesz zmienić, takich jak {$linkWydawcy}, {imięWydawcy} itd.

Dokument PDF przed zmiana.

Dla Wydawców

To proste, Wydawca klika tylko, aby ściągnąć e-booka PDF z jego affiliacyjnego panela kontrolnego.

Podczas ściągania, rebrander PDF automatycznie zamienia całą zawartość na prawdziwe wartości, tak aby e-book Wydawcy zawierał jego własne linki affiliacyjne, tekst itd.

©2016 - 2022 All right reserved TrackGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania