Wtyczki

TrackGecko jest rozpowszechniane razem z różnorodnymi wtyczkami, które możesz w prosty sposób aktywować w menu wtyczek. Nowa budowa TrackGecko umożliwia Ci rozszerzenie funkcjonalności aplikacji, nie tylko dzięki istniejącym wtyczkom, ale wtyczkom, które napisałeś. Wtyczki są napisane w PHP i rozszerzają funkcjonalność do części serwera TrackGecko.

Szybkie wybieranie

2Checkout

Ta wtyczka obsługuje integrację 2Checkout z PAP

Alertpay (Payza) wtyczka integracyjna

Ta wtyczka obsługuje AlertPay (Payza) powiadomienia IPN (integracja TrackGecko z AlertPay). Nie zapominaj skonfigurować tej wtyczki po aktywacji.

ArpReach

Automatycznie rejestruj Twoich nowych Wydawców do formularza ArpReach.

Authorize.net cicha obsługa zleceń

Ta wtyczka obsługuje Authorize.net powiadomienia cichych zleceń (integracja Post Affiliate z Authorize.net).

Auto Response 3 (ARP3)

Dodawaj automatycznie Twoich Wydawców do autorespondera w Twoim AutoResponsePlus3. Wtyczka używa bezpośredniego wniosku AutoResponsePlus3 - wszystkie dane, które Twój partner wypełnił w formularzu wpisowym, również zostaną wysłane do AutoResponsePlus3. Istnieją dwie wartości niestandardowe wysłane do Twojego autorespondera: ‘niestandardowe_ID przesłania (dla ID przesłania Wydawcy) i ‘niestandardowe_ID rodzica Wydawcy’ (ID Wydawcy Wydawcy rodzica).

Auto response plus (ARP)

Rejestruj Twoich nowych Wydawców automatycznie do AutoResponsePlus, dane partnera (imię i nazwisko, adres email i adres IP) są wysyłane emailem do Twojego AutoResponsePLUS.

Automatyczne zatwierdzenie prowizji

Ta wtyczka automatycznie zatwierdzi lub odrzuci prowizje po uprzednim wyborze ilości dni. Nie zapominaj o konfiguracji wtyczki w konfiguracji prowizji kampanii.

Automatycznie zapisz Wydawcy do prywatnych kampanii

Ta wtyczka zapisuje Wydawcy do prywatnych kampanii, określonych przez Ciebie zaraz po rejestracji. ID kampanii muszą być ustawione w konfiguracji wtyczki.

Automatycznie zarejestruj Wydawcy do kampanii

Ta wtyczka zapisuje Wydawcy do kampanii zaraz po rejestracji. ID kampanii musi być przekazane w parametrze a_cid. Aby zapisać się do wielu różnych kampanii, użyj ID kampanii oddzielonych przecinkiem.

BigCommerce API

Ta wtyczka integruje TrackGecko z BigCommerce API.

Blokada prowizji jeśli Wydawca jest nabywcą.

Jeśli sprzedaż odnosi się do Wydawcy, który jednocześnie jest nabywcą , wtedy Wydawca otrzymuje niestandardową prowizję ustawioną w tej wtyczce. Nie zapominaj o dodaniu adresu email kupującego do pól danych transakcji we wtyczce.

Bluepay

Ta wtyczka obsługuje integrację Bluepay z TrackGecko.

Bonusowa prowizja

Dzięki tej wtyczce możesz przyznawać bonusowe prowizje Wydawcówi jeśli działanie zostało wykonane z całkowitym kosztem większym od określonej wartości. Możesz konfigurować Bonusowe prowizje w edycji okna dialogowego prowizji. Nie polecamy aktywowania tej wtyczki w tym samym czasie co funkcja SplitCommisions.

Brama handlowa

Wtyczka obsługuje CommerceGate zawiadomienia o oddzwonieniu (integracja TrackGecko z CommerceGate).

CCBill obsługa połączeń zwrotnych

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia CCBill (integracja TrackGecko z CCBill). Akceptuje karty kredytowe, karty debetowe, karty podarunkowe, czeki online i przelewy bankowe przy użyciu CCBill - i chroni Twój biznes dzięki naszej wiodącej ochronie przed fraudami i wsparciu rozliczeniowym dla kupujących 24/dobę.

Dodatkowe dane Wydawcy na ekranie głównym

Ta wtyczka umożliwia użycie dodatkowych zmiennych na ekranie głównym Wydawcy (period_stats.stpl).

Dożywotnie prowizje

Umożliwia dożywotnie kierowanie prowizji.

Dwolla callback tracking

Ta wtyczka obsługuje Dwolla ciche powiadomienia callback (integracja TrackGecko z Dwolla).

Export QuickBooks do formatu IIF

Wtyczka dodaje opcję exportu historii Twoich wpłat do QuickBooks w formacie pliku IIF. Uwaga: ta wtyczka potrzebuje restartu, aby działać poprawnie.

Extra bonus dla subWydawcy za pierwszą sprzedaż

Ta wtyczka stworzy extra bonus dla Wydawcy, gdy subWydawca dokona pierwszej sprzedaży.

FastSpring

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia o niestandardowym zamówieniu wysłanym przez FastSpring (nawet w odniesieniu do raty) do TrackGecko.

Filtr sprzedaży

Prowizje będą modyfikowane lub nie będą generowane dla sprzedaży, które nie osiągną minimum kosztów całkowitych lub jeśli przekroczą maksimum kosztów całkowitych. Maksimum/minimum kosztów całkowitych jest ustawione w edycji kampanii.

Generuj ID użytkownika partnera jak sekwencję przyrostu automatycznego

ID użytkownika partnera będą generowane jako sekwencja numeryczna z podanego numeru. Nowi Wydawcy będą mieć ID użytkownika ustawione na poprzednie ID użytkownika +1. Nie polecamy używania tej wtyczki z Obowiązkowym ID odesłania dla wtyczki Wydawcy.

GetResponse rejestracja

Po rejestracji Wydawcy do TrackGecko, ta wtyczka zarejestruje także użytkownika w serwisie GetResponse. Wtyczki wymagają, abyś wszedł do Klucza GetResponse API , co jest oferowane tylko klientom, którzy płacą za usługi GetResponse. GetResponse jest łatwe w użyciu, rozwiązanie dla email marketingu, oparte na sieci internetowej, które pomaga zbudować listę mailingową opartą na pozwoleniach, maksymalizować współczynnik konwersji, zwiększyć Twoje zyski i budować zaufanie klientów.

Identyfikator przekazania identyczny jak identyfikator Wydawcy

Identyfikator Wydawcy będzie używany jako identyfikator przekazania więc obydwie liczby będą takie same. Nie polecamy używania tej wtyczki z identyfikatorem przekazania z ograniczeniem długości wtyczki, nazwą użytkownika wtyczka identyfikatora przekazania i obowiązkowym identyfikatorem przekazania dla wtyczki Wydawcy.

Identyfikatory referencyjne użytkownika

Nazwa użytkownika będzie użyta jako referencyjne ID.

Importowanie statusu wypłaty

Wtyczka doda do menu Wypłaty nową pozycję „Importowanie statusu wypłaty”, dzięki której będziesz mógł zobaczyć formularz, który umożliwi Ci importowanie plików CSV razem z transakcjami i zmianą statusu z Oczekujący na Zatwierdzony.

Integracja autorespondera AWeber

Zarejestruj Twojego nowego Wydawcy automatycznie do AWebera. Naciśnij przycisk konfiguracji i wejdź w Twoją listę imion autorespondera AWeber. Aby używać, po prostu włącz w AWeberze “koszyk internetowy premium” email parser, ulokowany na Twojej liście ustawień AWeber.

Integracja wtyczki TrialPay

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia TrialPay (integracja Post Affiliate z TrialPay).

Kampanie affiliacyjne

Używaj zmiennych {kampanieaffiliacyjne} w szablonach maili. Te zmienne zawierają tablicę asocjacyjną wszystkich kampanii użytkowników.

Kliknij optymalizator statystyk

Ta wtyczka zabrania zachowywania wartości danych kliknięcia ½ do kliknięć statystyk co sprawia, że kliki w tabelce są mniejsze, ale nie będziesz mógł filtrować kliknięć po danych ½. Dane ½ będą dostępne tylko w Raw clicks.

Kompatybilność wtyczki PAP3

Obsługuje skrypty trackingowe zgodne z PAP3 i migrację danych z PAP3 do PAP4.

Łatwy lokalizator

Wtyczka dodaje Wydawców do Łatwego lokalizatora, który przechowuje tylko zatwierdzonych Wydawców

MailChimp- synchronizacja użytkownika

Ta wtyczka tworzy nowego klienta (lub aktualizuje istniejącego) w MailChimp na liście opartej na danych Wydawcy.

Mapy Google

Wtyczka wymaga modułu Geolp Core. Bez niego nie będzie działać. Jeśli moduł zostanie aktywowany razem z modułem Geolp, gdy klikniesz na jakikolwiek adres IP otrzymasz szczegóły IP w wyskakującym okienku razem z mapą.

Maximum prowizji za odesłanie

Umożliwia ustawienie maksymalnej ilości prowizji na użytkownika, która zostanie zachowana.

Miękka infuzja API

Ta wtyczka obsługuje Infusionsoft API (integracja TrackGecko z InfusionSoft).

Miesięczna prowizja operacyjna

Ta wtyczka stworzy prowizje operacyjne dla wszystkich (zatwierdzonych i oczekujących) Wydawców raz na miesiąc. Utworzone prowizje są zależne od prowizji ustawionych w kampanii. Toteż potrzebujesz uruchomić ‘Bezpieczne transakcje również dla zamówień zero’ i wartości prowizji nie mogą być zapisane w procentach, ponieważ koszt całkowity wyniósł by zero dla tych prowizji.

Minimalne koszty całkowite.

Ta wtyczka dodaje extra opcje do Twoich ustawień prowizji, gdzie możesz określić minimalny koszt całkowity, który musi zostać osiągnięty (dla transakcji) dla prowizji, aby zostały utworzone. Jeśli koszt całkowity jest niższy, żadne prowizje nie będą generowane.

Niestandardowy poziom powtarzania

Wtyczka daje Ci opcję ustawiania różnych wartości prowizji dla powracających prowizji. Na przykład, jeśli chcesz dać 50% za pierwsze zamówienie, potem 30% za następne, 10% za kolejne i potem bez prowizji, ta wtyczka będzie działać dla Ciebie. Ta wtyczka pracuje tylko na prowizje, które są tworzone jako zwykła sprzedaż, nie na prowizje poprzez funkcję „Powracające prowizje”.

Niestandardowy refid

Umożliwia niestandardowe refid. Będziesz mógł ustawiać wzór refid w konfiguracji ekranu po aktywacji wtyczki.

Obowiązkowy identyfikator odesłania dla Wydawcy

Ta wtyczka wprowadza identyfikator odesłania dla Wydawcy jako opcję obowiązkową w formularzu i wyłącza edycję identyfikatora odesłania przez Wydawcy.

Obsługa bezpiecznych powiadomień internetowych

Ta wtyczka obsługuje bezpieczne powiadomienia internetowe (integracja TrackGecko z Ochroną Internetu).

Obsługa CheddarGetter hook events

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia CheddarGetter hook events (integracja Post Affiliate z CheddarGetter).

Obsługa Ejunkie IPN

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia E-junkie IPN (integracja TrackGecko Z E-junkie).

Obsługa eWAY

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia eWAY (integracja TrackGecko z eWAY).

Obsługa LimeLight post back URL

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia LimeLight post back URL (integracja TrackGecko z LimeLight).

Obsługa PagosOnline IPN

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia PagosOnline IPN (integracja Post Affiliate z PagosOnline).

Obsługa PayPal IPN

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia PAyPal (integracja Post Affiliate z PayPal).

Obsługa postback RocketGate

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia RocketGate postback (integracja Post Affiliate z RocketGate).

Obsługa powiadomień Swreg

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia Swreg (integracja TrackGecko z Swreg).

Obsługa PremiumWebCart IPN.

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia PremiumWebCart IPN (integracja Post Affiliate z Premium Web Cart).

Obsługa push powiadomień MemberMouse

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia push MemberMouse (integracja TrackGecko z MemberMouse).

Obsługa rekurencyjnego zwrotnika

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia Recurly push (integracja Post Affiliate z Recurly). Wtyczka działa tylko z niestandardowym kodem, określonym w liście metod integracji.

Obsługa SafePay IPN

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia SafePay IPN (integracja Post Affiliate z SafePay).

Obsługa Setcom Auto Post

Ta wtyczka obsługuje Setcom Auto Post (integracja Post Affiliate z Setcom).

Obsługa SolidTrustPay IPN

Ta wtyczka obsługuje SolidTrustPay IPN (integracja Post Affiliate z SolidTrustPAy).

Obsługa StormPay callback

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia StormPay (integracja Post Affiliate z StormPay).

Obsługa Stripe webhook

Ta wtyczka obsługuje Stripe webhooks.

Obsługa użytkownika S2Member

Ta wtyczka obsługuje integrację z Twoimi płatnościami w programie WordPress w wersji s2Member i rejestracjami użytkowników. Potrzebujesz dalszych ustawień w Twoim programie WordPress, sprawdź przewodnik odnośnie integracji dla s2Member w sekcji Integracja Trackingu Sprzedaży w panelu Twojego handlowca.

Obsługa VoguePay IPN

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia VoguePay IPN (integracja TrackGecko z VoguePay).

Obsługa WorldPay callback

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia WorldPay (integracja Post Affiliate z WorldPay).

Ograniczenie długości kodu referralnego.

Ta wtyczka ogranicza długość referralnego ID. Minimalna i maksymalna długość może być konfigurowana.

Ograniczenie nazwy użytkownika

Umożliwia tworzenie własnej nazwy użytkownika. Będziesz mógł ustawić wzór wyrażenia stałego w konfiguracji ekranu po aktywacji wtyczki.

Opcje niestandardowe w raporcie trendów

Ta wtyczka zmienia wartości widoczne w Raporcie Trendów. Restart jest potrzebny po aktywacji tej wtyczki.

PagSeguro

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia PagSeguro IPN (integracja TrackGecko z PagSeguro).

Partnerzy otrzymują całkowite koszty

Ostatni poziom affiliacyjny bez „rodzica” w sprzedaży otrzymuje prowizje jako różnicę między kosztem całkowitym, a sumą prowizji daną niższym poziomom. Uwaga: używaj tej wtyczki tylko w razie jeśli chcesz płacić wszystkie koszty całkowite (100% prowizji) Twoim Wydawcom.

Paymate Express

Ta wtyczka obsługuje przyciski Paymate Express.

PaySiteCash

Ta wtyczka obsługuje PaySiteCash (integracja Post Affiliate z PaySiteCash).

PremiumWebCart

Ta wtyczka obsługuje PremiumWebCart (integracja z PAP).

Prowizja rejestracyjna

Ta wtyczka pomaga w używaniu prowizji rejestracyjnej. Potrzebujesz mieć aktywowaną funkcję prowizji rejestracyjnej. Stwórz prowizje rejestracyjną w kampanii i zapamiętaj jej kod. Po aktywacji tej wtyczki, skonfiguruj ją i ustaw kod prowizji rejestracyjnej. Możesz również określać ID kampanii, aby zastosować działanie kampanii, która nie jest ustawiona jako zablokowana (zaniedbana).

Prowizje spoczynkowe

Umożliwiają one dynamiczny przepływ poziomów prowizji, określonych przez kampanię. Na przykład, chcesz płacić 5% prowizji na trzech poziomach. Lecz w razie jeśli są tylko dwa poziomy, płacisz pozostałe 5% „rodzicom” brakującego Wydawcy. W razie jeśli jest tylko jeden Wydawca, płacisz 15% prowizji temu Wydawcy.

Prowizje Wydawcy na najwyższym poziomie

Partner na najwyższym poziomie ma 100% prowizji od subWydawcy. Nie polecamy używania tej wtyczki razem z aktywowaną Stałą prowizją dla Wydawcy na najwyższym poziomie.

Przykład wtyczki hooks użytkownika

Ta wtyczka obsługuje różne hooksy w TrackGecko.

Przykłady wtyczki Transaction hooks

Ta wtyczka obsługuje różne hooks transakcje w TrackGecko.

Rejestracja w Interspire Email Marketer

Po rejestracji Wydawcy do TrackGecko, ta wtyczka zarejestruje użytkownika również w serwisie Interspire Email Marketer. Wtyczki wymagają wejścia w ścieżkę XML, nazwa użytkownika i usertoken.

Seo targeturl dla formatu banera

Ta wtyczka umożliwia Ci używanie zmiennej {$seo_targeturl} w formacie banera. Jest ona obliczona nie jak zwykły SEO url, lecz używa domeny banera. Potrzebujesz mieć kod trackujący SEO na wszystkich docelowych adresach url banera.

Śledzenie sprzedaży i ochrona przed fraudami

Sprzedaż będzie śledzona tylko jeśli parametry ochrony przed fraudami są poprawnie ustawione.

SpotOption

Ta wtyczka komunikuje się z Twoim kontem SpotOption i automatycznie ściąga nowe dane.

Stała prowizja dla Wydawcy na najwyższym poziomie

Wydawca na najwyższym poziomie ma stały procent prowizji z każdej sprzedaży. Nie polecamy używania tej wtyczki z aktywowaną Prowizją Wydawcy na najwyższym poziomie.

Status bazy danych

Wtyczka dodaje do menu Narzędzia nową pozycję „Status bazy danych”, pod którym będziesz widzieć tabele bazy danych TrackGecko. Informacje odnośnie tabeli bazy danych zawierają na przykład nazwy, rozmiar tabeli, liczbę rzędów w każdej tabeli. Możesz przeprowadzać w tabelach bazy danych operacje takie jak analiza optymalizacja czy naprawa tabeli. Po aktywacji wtyczki potrzebujesz ściągnąć: aplikację w wyszukiwarce, aby zobaczyć zmiany w menu.

System informacji

Wtyczka dodaje do menu nową pozycję, pod którą będziesz widzieć Twoje informacje o systemie serwera. Informacja zawiera na przykład użycie pamięci, użycie dysku lub sieci. Wtyczka jest oparta na darmowym projekcie phpsysinfo. Po aktywacji wtyczki, potrzebujesz ponownie ściągnąć aplikację w wyszukiwarce, aby zobaczyć zmiany.

Tylko numer w identyfikatorze odesłania

Tylko numer w identyfikatorze odesłania.

Volusion API

Ta wtyczka używa Volusion API w celu zebrania informacji o zamówieniach i kliencie (integracja Post Affiliate z Volusion). Wtyczka działa tylko po odpowiedniej konfiguracji.

Wtyczka Adobe Business Catalyst

Ta wtyczka obsługuje Adobe Business Catalyst (integracja TrackGecko z Adobe Business Catalyst).

Wtyczka integracji CyberSource

Ta wtyczka obsługuje CyberSource Silent POST (integracja Post Affiliate z CyberSource).

Wtyczka integracji Netbilling.

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia Netbilling (integracja TrackGecko z Netbilling).

Wtyczka integracji UltraCart

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia UltraCart IPN (integracja Post Affiliate z UltraCart). Nie zapomnij skonfigurować tej wtyczki zaraz po aktywacji.

Wtyczka integracji WebMoney

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia WebMoney (integracja Post Affiliate z WebMoney).

Wtyczka integracyjna MoneyBookers.

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia MoneyBookers (integracja TrackGecko z MoneyBookers).

Wtyczka integracyjna RoboKassa

Ta wtyczka obsługuje powiadomienia RoboKassa (integracja Post Affiliate z RoboKassa).

Wtyczka przykładowych efektów zewnętrznych

Ta wtyczka daje bonusowe prowizje za pewną liczbę subWydawców. Musisz uruchomić skierowane prowizje i ustawić pewną ilość.

Zmienna listy kanałów w panelu szablonów Wydawcy

Ta wtyczka dodaje {$kanały} zmienne do wszystkich paneli szablonów Wydawcy. $kanały to rząd wszystkich kanałów Wydawcy, gdzie kluczem jest kod kanału a wartością nazwa kanału.

Źródło Geolp

Moduł Geolp Core przetłumaczy każdy adres IP na lokalizację (kraj, miasto, szerokość i długość geograficzna). Wszystkie inne funkcje Geolp są oparte na tej wtyczce. Jeśli ta wtyczka nie będzie uruchomiona, inne wtyczki Geolp również nie będą działać. Czytaj więcej na temat poprawnej konfiguracji wtyczki w sekcji „Więcej informacji”.

Jesteśmy dla Ciebie

Masz jakikolwiek problem techniczny? Napisz do Nas!

kontakt@trackgecko.pl

©2016 - 2022 All right reserved TrackGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania