Funkcje TrackGecko

TrackGecko zawiera setki funcji umożliwiających konfigurację Twojego Programu Partnerskiego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Banery ZIP

Banery zip to specjalny rodzaj zawartości, który może być oferowany przez handlowców Wydawcom zarejestrowanym w TrackGecko.

W wypadku, gdy chcesz łatwo dostarczyć setki spersonalizowanych plików do każdego z Twoich Wydawców, banery zip stanowią dokładnie tą funkcję, której potrzebujesz .

Używając plików zip, możesz przechowywać pliki każdego rodzaju, łącznie z obrazami, złożonymi dokumentami, dokumentami tekstowymi i wiele więcej. Pliki tekstowe (html, txt) mogą być personalizowane z wartościami Wydawców. Wewnątrz plików tekstowych spakowanych w Twoim banerze zip, możesz używać wszelkich zmiennych Wydawcy. Oto parę przykładów zmiennych:

{$pierwszeimię} – Pierwsze Imię

{$nazwisko} – Nazwisko

{$nazwaużytkownika} – Nazwa użytkownika

{$hasło} – Hasło

{$ip} – IP

{$parentuserid} – Rodzic Wydawcy

{$refid} – Przekierowanie ID

{$dane1} – Web Url

{$dane2} – Nazwa Firmy

{$dane3} – Ulica

{$dane4} – Miasto

{$dane5} – Stan

{$dane6} – Państwo

{dane7} – Kod Pocztowy

{$dane8} – Telefon

{$dane9} – Fax

{$idbanera} – ID Banera

{$idprogramu} – ID Programu

{$doceloweurl} – Docelowe URL

{$doceloweurl_zakodowane} – Docelowe Zakodowane URL

{$ścieżkawrażeń} – Scieżka Wrażeń

 

WYOBRAŹ SOBIE NASTĘPUJĄCE STUDIUM PRZYPADKU:

  • chcesz rozprzestrzeniać listę produktów z Twojego sklepu Twoim Wydawcom
  • Twoi Wydawcy powinni potrzebować tylko skopiować zawartość plików HTML, które im dasz i wkleić na swoją stronę
  • plik HTML rozpowszechniany w postaci pliku zip, powinien być spersonalizowany dla każdego Wydawcy (na przykład z odpowiednim linkiem Wydawcy lub imieniem Wydawcy)
  • będziesz potrzebować rozpowszechniać obrazy Twoich produktów, łącznie z listą produktów w HTML

 

W przypadku, gdy chcesz to jak najbardziej ułatwić Twoim Wydawcom, użyjesz funkcji banera zip, wtedy spakujesz wszystkie obrazy i pliki html do jednego pliku zip. Wtedy plik zostanie załadowany do TrackGecko.

Twoi Wydawcy zalogują się do TrackGecko, aby załadować przygotowane banery zip i rozpakować je na ich serwerze. Otrzymują kompletny katalog Twoich produktów, z obrazami i innymi ważnymi plikami, i nie będzie potrzeby personalizacji plików html linkami Wydawców. Każdy link produktu będzie zawierał poprawny link każdego Wydawcy, który ściągnął baner zip.

Zobacz naszą dokumentację techniczną w bazie wiedzy, aby zobaczyć więcej szczegółów. Baza wiedzy wyjaśnia w jaki sposób aktywować tę funkcję i jak używać Twojej instalacji TrackGecko.

©2016 - 2022 All right reserved TrackGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania