Funkcje TrackGecko

TrackGecko zawiera setki funcji umożliwiających konfigurację Twojego Programu Partnerskiego zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Kupony (offline marketing)

Kupony to funkcja TrackGecko, która może zostać użyta dla offline i online marketingu. Jest ona dostępna dla klientów w wersji 4.2.x!

 

CO POTRAFIĄ KUPONY?

W swoim sklepie możesz tworzyć specjalne ceny promocyjne dla odwiedzających stronę, poprzez kupony. Dodatkowo, możesz płacić Twoim Wydawcom za dobrą robotę, jeśli dają Twoje kupony swoim gościom. Kupony to efektywny sposób oferowania lepszej ceny i motywowania Twoich Wydawców do rozprowadzania większej ilości kuponów.

Kupony są jednym z typów banerów, umożliwiającym Ci tworzenie niezliczonej liczby grup kuponowych (promocje/banery) podczas jednej kampanii. Nie stosujemy żadnych ograniczeń liczby kuponów lub banerów kuponów w żadnej kampanii określonej w programie affiliacyjnym.

Na przykład, masz 10% zniżki i 30% zniżki. W obydwu promocjach generujesz osobny zestaw kuponów, a Twoi Wydawcy będą mogli prosić o kupony z obydwu promocji.

Po tym jak klient użyje kuponu, który otrzymał Wydawca, będziesz wiedział, na którą promocję jest przeznaczony dany kupon, który Wydawca dał kupon Twojemu klientowi, i której kampanii dotyczył kupon. Będziesz mieć dokładne informacje dotyczące czasu sprzedaży kuponów i poprawna ilość prowizji zostanie wypłacona Twoim Wydawcom.

 

TWORZENIE KUPONÓW

Kupony mogą być generowane bezpośrednio w TrackGecko lub możesz je łatwo importować z Twojego oprogramowania sklepu. Kiedy generujesz kupony w TrackGecko, możesz określić format spersonalizowanego kuponu. Kupony mogą być później eksportowane z TrackGecko i importowane do oprogramowania Twojego sklepu lub jakiegokolwiek edytora płatności.

 

PROJEKTOWANIE KUPONÓW I KODÓW KRESKOWYCH

Twoi Wydawcy mogą prosić o kupony z każdej kampanii lub banera i drukować je na drukarkach, bezpośrednio z TrackGecko. Handlowcy mogą łatwo określać poszczególną kampanię i projekt HTML kuponu, który może zostać użyty do drukowania atrakcyjnych biletów dla klientów. Możesz wstawiać projekty do kuponów, łącznie z kodem kreskowym, który może być później odczytany przez czytnik do kodów kreskowych. Kody kreskowe są automatycznie generowane przez TrackGecko, a każdy kod zgadza się z id kuponu. Dzięki czytnikom, możesz zautomatyzować wejście kodów kuponu do Twojego systemu affiliacyjnego.

©2016 - 2022 All right reserved TrackGecko. Polityka prywatności i Warunki użytkowania